Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bu Parca Nedir?

Faruk Çelik

Soru

arkadaşlar bu akşam garajdan çıkarken ince demir sesine benzer bir ses geldi önemsemedim çocuklar garajın önüne bişey atmışlardır düşüncesi ile devam ettim. dönüp geldiğimde araçtan inip giderken resimde ki parça arabanın önünde durmaktaydı parca hakkında bilgisi olan varmı acaba araca ait birşeymi yardım ederseniz sevinirim. resimler karanlıkta çekildi. anlasilmiyor ise gündüz terar çekebilirim tekrar.

1dEMP5.jpg

http://hizliresim.com/1dEMP5

J2Dn7W.jpg

http://hizliresim.com/J2Dn7W

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
19 dakika önce, Ergün YILDIZ said:

Bu düğmeye şey pardon pime de bir yer bulmamız da zor olabilir.

Bunu vida yada benzeri şeylerin başlarına geçiriyorlardı sanırım.  Tampon logosunun üstündeki sağlı sollu o mantar gibi duran şeylere benziyor kauçuk bir malzeme.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Muharrem B. said:

Bunu vida yada benzeri şeylerin başlarına geçiriyorlardı sanırım.  Tampon logosunun üstündeki sağlı sollu o mantar gibi duran şeylere benziyor kauçuk bir malzeme.

İtme pimi bu vida olan yere geçmez sabitlemek  amaçlı kullanılır. Tampon olamaz çünkü araç içinde buldum . Tampon pimleri genelde geçmeli 2 parça halinde oluyor . Bu parça piano black renginde sanırım konsolda veya koltuk altından biyerden düşmüş kontrol ettiğimde görmedim düşen bir pim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir "Bu parça nedir" sorusu da benden.. Hafta sonu uzakta bir yere daha önce hiç gitmediğim bir yikamaciya gittim. Dün açtığımda bagajdaIMAG0689.jpg bu vardı. Yalıtım malzemesi gibi bir şey. Sağına soluna içeriye dışarıya baktım ama nereden koparılmış olduğunu bulamadım. Bisiklete takılmayın :) powerade şişesini boyutu anlayın diye koydum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
55 dakika önce, H. Cenk said:

Bir "Bu parça nedir" sorusu da benden.. Hafta sonu uzakta bir yere daha önce hiç gitmediğim bir yikamaciya gittim. Dün açtığımda bagajdaIMAG0689.jpg bu vardı. Yalıtım malzemesi gibi bir şey. Sağına soluna içeriye dışarıya baktım ama nereden koparılmış olduğunu bulamadım. Bisiklete takılmayın :) powerade şişesini boyutu anlayın diye koydum. 

Özerin bulduğu pim, oradaki delikten geçer sanırım :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On Tuesday, June 28, 2016 at 13:10, Özer Aksu said:

Bir uzmanlık sorusu da benden . Aşağıdaki parça itme pimi . Araba içinde buldum nereden düşmüş olabilir. 20160628_125834.jpg20160628_125814.jpg20160628_125718.jpg

Parçanın ait olduğu yer arka koltuk yanlarındaki plastiği sabitleme de kullanılan pimmiş 

20160721_190600.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.