Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Keyfree Uyarısı Hakkında

Misafir

Soru

Merhaba arkadaşlar , yaklaşık bir haftadır aracı çalıştırmak için kontağı cevirdigimde resimde görülen uyarıyı alıyorum . Acaba anahtar pili mi zatifladi araç içinde anahtarı algılamıyor. Pili geçen ay değiştirmiştim. Bu konuda fikri olan 5190b86fe99248b15239f35d0585d036.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Pil zayıf olduğunda, "anahtar pili zayıf" şeklinde uyarı geliyor. En azından bende öyle oldu.

Sende sanki marş basmıyor ilk denemede. Bu mesaj, debriyaja basmadan düğmeye basınca çıkıyor çünkü. Anahtarı algılamasaydı hiç açmazdı. Debriyaj ile ilgili bir işlem yapıldı mı deyip, kafanı karıştırayım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
34 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:
Pil zayıf olduğunda, "anahtar pili zayıf" şeklinde uyarı geliyor. En azından bende öyle oldu.

Sende sanki marş basmıyor ilk denemede. Bu mesaj, debriyaja basmadan düğmeye basınca çıkıyor çünkü. Anahtarı algılamasaydı hiç açmazdı. Debriyaj ile ilgili bir işlem yapıldı mı deyip, kafanı karıştırayım [emoji4] 

Ben sürekli aracı 1 konumuna alıp daha sonra debriyaja basip çalıştırıyorum. Geçen hafta debriyaj bikyasi değişmişti ama bununla alakali değil sanırım .

33 dakika önce, Ozan Kar yazdı:
kapı açıkken kontağı açınca geliyor bende bu uyarı, başka zaman olmadı.

Kapı kapalı iken bu durum var acaba kapıyı kapalı mi görmüyor diyeceğim ama kapı kapandığında ortam ışıkları kapanıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Ben sürekli aracı 1 konumuna alıp daha sonra debriyaja basip çalıştırıyorum. Geçen hafta debriyaj bikyasi değişmişti ama bununla alakali değil sanırım .

Debriyaj ile basınca çalıştırıyorsa bir sorun yok o zaman. 1 konumuna alınca bu şekilde bir yazı bende de çıkıyor. Araç sana beni böyle unutma diye sürekli bir uyarı veriyor.

Bu arada 1 konumuna almana gerek yok. Anahtarsız çalıştırmada eğer gerekli ise, kendisi zaten bekliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Debriyaj ile basınca çalıştırıyorsa bir sorun yok o zaman. 1 konumuna alınca bu şekilde bir yazı bende de çıkıyor. Araç sana beni böyle unutma diye sürekli bir uyarı veriyor.

Bende çıkmıyor, güncelleme ile vs değişmiş olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu arada 1 konumuna almana gerek yok. Anahtarsız çalıştırmada eğer gerekli ise, kendisi zaten bekliyor.

Gecen gün serviste önce dugmeye basıp daha sonra debriyaj+düğme ile çalıştırmak daha dogru dediler . Elektriksel olarak önce aracın ışıklarını bekleyin sonra çalıştırın diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum . Geçen gün göstergeyi resetlemistim FoCcus ile ondan sonra bu bildirimler gelmeye başladı . Sanırım olması gereken böyle
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Özer Aksu yazdı:

Gecen gün serviste önce dugmeye basıp daha sonra debriyaj+düğme ile çalıştırmak daha dogru dediler . Elektriksel olarak önce aracın ışıklarını bekleyin sonra çalıştırın diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum . Geçen gün göstergeyi resetlemistim FoCcus ile ondan sonra bu bildirimler gelmeye başladı . Sanırım olması gereken böyle

Kullanım klavuzunda yazan böyle bir şey yok, öyle olsa zaten öyle yaparlardı. İlk basmada açılır ikinci basmada çalışırdı. Gerekli olursa (ısıtma bujisi vs) zaten bekliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

Bende çıkmıyor, güncelleme ile vs değişmiş olabilir.

Eskiden bende de böyle değildi, ne zaman değişti bilmiyorum ama epeydir böyle. Ben de sonradan farkettim. Ama bu bir arıza değil, bilgilendirme mesajı. OK'e basınca kayboluyor.

@Özer Aksu Bi mantığı yok. Hatta teyp falan iki defa aç kapa yapıyor. Sen düğmeye bas ve bırak (debriyaj ile birlikte). O zaten zamanı gelince kontağı açıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.