Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Motosiklet Piyasası

Semih O.

Önerilen Mesajlar

Şimdilik sadece orta sehpa ayarlayabildim. Daha yapılacak çok işimiz var, bu arkadaşı yol motoru haline getireceğiz. 😊 Her haltta olduğu gibi bunda da orijinal diye tutturduğum için stok sorunu nedeniyle bir çok aksesuara ulaşamadım.

20240617_155645.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Semih O. yazdı:

Şimdilik sadece orta sehpa ayarlayabildim. Daha yapılacak çok işimiz var, bu arkadaşı yol motoru haline getireceğiz. 😊 Her haltta olduğu gibi bunda da orijinal diye tutturduğum için stok sorunu nedeniyle bir çok aksesuara ulaşamadım.

20240617_155645.jpg

🧿hayırlı olsun tekrardan allah kaza bela göstermesin otomatiğini inceliyorum😃 boy problem yaratmaz ise ileride bakıcaz artık

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Semih O. yazdı:

20240617_155645.jpg

Tekerine taş değmesin abi hayırlı olsun 🙂 Bana da bi bisiklet ayarlayalım 😂

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ooo hayırlı uğurlu olsun.

GP kompozitin zımbırtıları iyi ve ucuz bence. Benim MT-25'e ön cam taktım uzun yolda da şehir içinde de hiç sorun yaşamadım henüz.

Ellerindeki aksesuarları motorlara takıp onların yanında itelediklerinden stok sorunu olabilir ama hala saçma yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

GP kompozitin zımbırtıları iyi ve ucuz bence. Benim MT-25'e ön cam taktım uzun yolda da şehir içinde de hiç sorun yaşamadım henüz.

Teşekkürler Mertcan. Ben gp'nin çanta ekipmanlarını pek beğenmiyorum onu illa orijinal alıcam aerodinami, denge titreşim vs. ona göre yapılmış bir şey sonuçta. Diğeri de sis farı tertibatı. Orijinal düğme ve tesisat bağlantısı imkanı var. Onun için de orijinal demir gerekiyor vs. Bunlar dışında ıvır zıvırlarda sorun yok zaten.

Orada da gümrük ile alakalı bir sorun var diye anladım. Yoksa çanta var, çanta demiri yok. Sis farı var koruma demiri yok gibi saçma bir durum var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.06.2024 - 22:29 tarihinde, Semih O. yazdı:

Daha yapılacak çok işimiz var, bu arkadaşı yol motoru haline getireceğiz. 😊

Hayırlı olsun, güzel oyuncak, uğraşacak bir şey olmuş. Ama lütfen dikkatli kullan, apış arasında o kadar beygir günah işletmesin!

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Semih O. yazdı:

Teşekkürler Mertcan. Ben gp'nin çanta ekipmanlarını pek beğenmiyorum onu illa orijinal alıcam aerodinami, denge titreşim vs. ona göre yapılmış bir şey sonuçta. Diğeri de sis farı tertibatı. Orijinal düğme ve tesisat bağlantısı imkanı var. Onun için de orijinal demir gerekiyor vs. Bunlar dışında ıvır zıvırlarda sorun yok zaten.

Orada da gümrük ile alakalı bir sorun var diye anladım. Yoksa çanta var, çanta demiri yok. Sis farı var koruma demiri yok gibi saçma bir durum var.

aerodinami filan çok dert edilecek şeyler mi bilmiyorum açıkçası, ben biraz daha düz sürdüğümden umursamıyor olabilir. Uzun yola bezimsi bir çantayla çıkmıştım, lastik ara sıra sürtüp biraz eritmiş altını hiç fark etmedim bile 😅

koruma demiri, radyatör koruma zımbırtısı ve ön camı gp kompozitten almıştım ben. Yamaha'dan ilk topuz şeklinde olan korumaları almıştım duruyorlar hala, senin motora uyarsa kargolıyım kullan abi koruma demiri gelene kadar.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forum motorcu olmuş ya görmeyeli 😅 Bende geçtiğimiz 7 ayda önce sıfır pcx aldım sonra satıp sıfır forza aldım.

10.05.2024 - 07:47 tarihinde, Adem Kazıl yazdı:

bundan sonrası xmax veya forza yeter bana.

Birisi Forza mı dedi 😅

Geçen hafta hanımla İzmir-Fethiye gezimizden.Motosiklete kompla kamp malzemelerimizi sığdırdım.Çadır dahil.

20240624_114201.thumb.jpg.2f8e78fcbf09fbcdd30c2f7fa0c0aa9d.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

54 dakika önce, Mehmet Çallı yazdı:

Forum motorcu olmuş ya görmeyeli 😅 Bende geçtiğimiz 7 ayda önce sıfır pcx aldım sonra satıp sıfır forza aldım.

Birisi Forza mı dedi 😅

Geçen hafta hanımla İzmir-Fethiye gezimizden.Motosiklete kompla kamp malzemelerimizi sığdırdım.Çadır dahil.

20240624_114201.thumb.jpg.2f8e78fcbf09fbcdd30c2f7fa0c0aa9d.jpg

hayırlı olsun güzel seçim aynı yolda ilerliyoruz biraz pcx ile takılayım bende o zaman geldiğinde bakıcaz artık, mecbur kalmadıkça arabanın yanından geçmiyorum, Bodrum gibi trafiğin berbat olduğu bi yerde  trafik çilesi yok herzaman ışığın en başındasın km de 1.10 krş civarı yakması zaten efsane.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

hayırlı olsun güzel seçim aynı yolda ilerliyoruz biraz pcx ile takılayım bende o zaman geldiğinde bakıcaz artık, mecbur kalmadıkça arabanın yanından geçmiyorum, Bodrum gibi trafiğin berbat olduğu bi yerde  trafik çilesi yok herzaman ışığın en başındasın km de 1.10 krş civarı yakması zaten efsane.

Arabayı hanıma hibe ettim bende.Bir yere giderken trafik var mı acaba düşüncesi olmaması çok güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.