Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk3 Tavan Lambası Tuşu Arızalandı

Cihan Yıl.

Soru

2016 focus araç içi tavan lambasının tuşu düzgün çalışmıyor 20 defa basıyorum yanmıyor. Lamba bozuk değil tuşun saçmalığıyla alakalı bazen 2-3 defa bastığımda yanıyor bazen hiç yanmıyor. Bir kaç kişide daha gördüm aynı sorunu. Çözüm önerisi olan var mı ?

Cihan Yıl. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
28.06.2024 - 01:52 tarihinde, Cihan Yıl. yazdı:

2016 focus araç içi tavan lambasının tuşu düzgün çalışmıyor 20 defa basıyorum yanmıyor. Lamba bozuk değil tuşun saçmalığıyla alakalı bazen 2-3 defa bastığımda yanıyor bazen hiç yanmıyor. Bir kaç kişide daha gördüm aynı sorunu. Çözüm önerisi olan var mı ?

Elinizden geliyorsa tuş takımını komple söküp içini temizlemeyi deneyebilirsiniz.Butonlar switch tipse bacaklarında kopukluk olma ihtimali yüksek.Bacaklarını kontrol edip lehimleyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
28.06.2024 - 01:52 tarihinde, Cihan Yıl. yazdı:

hocam bu gün fırsatım oldu tepe lambasını söktüm .içini komple açıp ayırdım. herhangi bir yerinde kırılma ezilme yoktu. tuşların altında slikondan parça var dizgiye basan o bölgeyi slikonları koparmadan zarar vermeden sağını solunu temizleyip tekrar topladım. yaparsan dikkat et çok sağlam bir şeye benzemiyor her an kopacak gibiydi sorun düzeldi. çok hafif basmaya bile algılıyor artık 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.