Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 2 Apple Car Play Android Auto Kit

Önerilen Mesajlar

aracım ford focus 3.5 titanyum paket 2016 model bu aracın teyibine car paly yükleye bilirmiyim arkadaşlar eyer böyle bir uygulama yada kit varsa lütfen yardım edermi rıca etsem?

aracım ford focus 3.5 titanyum paket 2016 model bu aracın teyibine car paly yükleye bilirmiyim arkadaşlar eyer böyle bir uygulama yada kit varsa lütfen yardım edermi rıca etsem?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Mehmet Kan yazdı:

Sync2 ye car play yükleyemezsiniz ancak sync3 dönüşümü yaparak car play Android Auto ya kavuşabilirsiniz. (Maliyetli bir dönüşüm)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.07.2024 - 00:30 tarihinde, Semih O. yazdı:

Uzun yıllardır var olan bir ürün. Kendim kullanmadım ancak forumda kullananlar vardı. Neyi merak ediyorsunuz?

Kullanan varsa, deneyimleri hakkında bilgi edinmek için sordum. Sync 3 güncellemesi mi, yoksa böyle bir eklenti mi mantıklı olur? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, İsmet Vecdi Erdine yazdı:

Kullanan varsa, deneyimleri hakkında bilgi edinmek için sordum. Sync 3 güncellemesi mi, yoksa böyle bir eklenti mi mantıklı olur? 

Sync 2'nin mevcut kabiliyetleri bence üstüne para harcamaya değmez. Sonuçta bu aleti aldınız diye dokunmatik hassasiyeti, cihazın performansı vs. değişmeyecek. Ben alacak olsam Sync 3 tercih ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.