Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

KUGA STYLE DIŞARIDAN CAM KAPATIYOR FAKAT AÇMIYOR .

c.erdem

Soru

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Öncelikle internet dilinde büyük harfle yazmak bağırmak demektir, niyetinizin bu olmadığına inanıyorum. Bu yüzden gerek konu açarken gerek konu içindeki konuşmalarda buna dikkat edeceğinizi de düşünüyorum.

Sorunuza gelecek olursak;

Aracınızın cam kodlaması sıfırlanmış tekrar yapmanız gerek.

- Araca binin kontağı açın

- Her bir cam için ayrı ayrı olmak üzere camları açın daha sonra düğmeye açma yönünde(kapı üzerindeki) basmaya devam edin, tık sesi gelene kadar.

- Bu işlemi 4 cam içinde yapın.

- Kontağı kapatıp araçtan inin ve kapılarınızı kilitleyin.

- Anahtardan kapıları açmak için bir kez basın ve bırakın.

- Sonra tekrar basın ve camlar açılana kadar basılı tutun.

Hayırlı olsun...

https://youtube.com/shorts/21HfTFD01tw?si=KxjFh_7SDqOLgjod

Semih G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Ethem Yüce yazdı:

Sorunu ya da çözümü bilmiyorum ama bende de focus 3 var bazen açıyor bazen açmıyor kafasına göre, kumandanın pilini de yeni değiştirdim 🤷🏻

haftada, ayda, arada bir cam düğmelerini kaldırınca cam en üste çıkıp kapansa da düğmeyi bırakmayın.. çlik..diye ses duymanız lazım cam hafızasını tazelemesi için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Doğru uygulama yaptığınızdan emin olmak adına; cam açtırmak için kilit açma butonunu 3 saniye basılı tutuyorsunuz değil mi? (Kapattırmak için de kilitleme butonunu 3 saniye)

Evet 3 sn. sürekli basıyorum. Kapatırken sorun yok ama UZAKTAN AÇMIYOR.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

haftada, ayda, arada bir cam düğmelerini kaldırınca cam en üste çıkıp kapansa da düğmeyi bırakmayın.. çlik..diye ses duymanız lazım cam hafızasını tazelemesi için

Teşekkür ederim Mehmet bey bi deneyeyim ama düğmeden kastınız araç içindeki kapı kolundaki mi yoksa kumanda üzerindeki düğme mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Ethem Yüce yazdı:

Teşekkür ederim Mehmet bey bi deneyeyim ama düğmeden kastınız araç içindeki kapı kolundaki mi yoksa kumanda üzerindeki düğme mi?

şöför kapısındaki düğmeleri tek tek yukarıda tutmalısınız. en yukarı çıkınca cam tekar bırakıp kaldırın düğmeyi ve çlik sesine kadar öyle tutun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
22 dakika önce, Mehmet Demir yazdı:

şöför kapısındaki düğmeleri tek tek yukarıda tutmalısınız. en yukarı çıkınca cam tekar bırakıp kaldırın düğmeyi ve çlik sesine kadar öyle tutun.

Anladım, deneyeyim bunu teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.