Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Active x hb 1.0 manuel Hakkında Yorumlarınız?

Ceyhun Şahin

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Ter ve benzeri kir olması mümkün değil zira aracımın aldığımdan beri temizliğini sadece ben yaptım. Değil torpido parlatıcısı gibi kimyasallar, cam sil bile kullanmadım iç temizlikte. Sadece nemli mikrofiber bez kullandım. Ve ellerim kolay, kolay terlemez. Ayrıca bugüne kadar kullandığım hiçbir araçta böyle bir durum yaşamadım. Garantiden değişti dün. Sökülen parça üzerinde diğer kısımlara birazcık bastırdığımda üzerinde ki kaplamanın kolayca döküldüğünü gördük. Umarım sökülen parçaya özel bir üretim hatasıdır. Yeni takılan parça da buna benzer bir sıkıntı oluşmaz.

08.10.2024 - 21:01 tarihinde, Mehmet Demir yazdı:

makyajsız f4 kullanan biri vardı serviste, benim ilk bakımda tanıştık. 2 kere direksiyon değiştirmişler bu yüzden. çok kronik değil ise kişiye özel ter-cilt yağı vs olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 saat önce, Bülent Aydemir yazdı:

Ter ve benzeri kir olması mümkün değil zira aracımın aldığımdan beri temizliğini sadece ben yaptım. Değil torpido parlatıcısı gibi kimyasallar, cam sil bile kullanmadım iç temizlikte. Sadece nemli mikrofiber bez kullandım. Ve ellerim kolay, kolay terlemez. Ayrıca bugüne kadar kullandığım hiçbir araçta böyle bir durum yaşamadım. Garantiden değişti dün. Sökülen parça üzerinde diğer kısımlara birazcık bastırdığımda üzerinde ki kaplamanın kolayca döküldüğünü gördük. Umarım sökülen parçaya özel bir üretim hatasıdır. Yeni takılan parça da buna benzer bir sıkıntı oluşmaz.

direksiyon komple değil o parça değişti anladığım kadarı ile?

öyle ise iyi bir şey.

Almanya da siemens telsiz telefon fabrikasına gittik adamlar her türlü plastiği eritip demir kalıptan çıkarıyor. dışı parlak, mat, fırçalanmış. 

ama birileri plastiği boyarsa veya kaplama uygularsa bu sıkıntı doğurabilir

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10.10.2024 - 22:18 tarihinde, Mehmet Demir yazdı:

direksiyon komple değil o parça değişti anladığım kadarı ile?

öyle ise iyi bir şey.

Almanya da siemens telsiz telefon fabrikasına gittik adamlar her türlü plastiği eritip demir kalıptan çıkarıyor. dışı parlak, mat, fırçalanmış. 

ama birileri plastiği boyarsa veya kaplama uygularsa bu sıkıntı doğurabilir

Evet, evet. Sadece o parça değişti. Plastik boyamanın usulleri vardır. Ona uygun astarlaması veya boya uygulanacak yüzeyin boyanın tutunabilmesi için hazırlanması gerekir. Eğer ki o parça sadece boya atılarak boyandıysa tek ümidim sadece o parçanın o şekilde boyanmış olması olacaktır. Yeni takılan umarım gerekli uygulamalar yapılarak boyanmıştır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.