Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ucuz Atlattık - Göçük Düzeltme Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Bugün ucuz atlatılmış bir kaza yaşadık, yazlıkta yaşlı bir amca motorsikleti ile benim olduğum kapıdan çarptı bize. Şükür amcaya birşey olmadı. Aracı haftaya Ankarada yaptırmayı planlıyorum. Allianz kaskom ALC isimli bir firma ile anlaşmalıymış. Mini onarım kapsamında boyasız göçük düzeltme yapıyorlarmış. Boyasız olarak onarabilirler mi inceledikten sonra karar verecekler telefonda konuştuğumuz kadarı ile. Bu firmayı ilk defa duydum, düzgün yapabilirler mi emin değilim. Öveçler tarafında Göçük Timi isimli firma var, güzel iş yaptıklarını duymuştum. Kararsızım, kasko vs hiç uğraşmadan doğrudan oraya mı götürsem. Kapının durumu bu şekilde. Görüş paylaşanlara şimdiden teşekkür ediyorum😊

IMG_4985.jpeg

IMG_4983.jpeg

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ucuz Atlattık - Göçük Düzeltme Tavsiyesi olarak değiştirdi

Çok teşekkürler. Haftaya biraz biraz mesai harcayacağız artık bu işi çözmek için. Umarım iyi bir ustaya denk geliriz. Fakat bu motorsiklet işi çok sakat amcanın ne koruyucu malzemeleri, ne düzgün frenleri, ne de kornası vardı. Motoru tam bir hurdaydı. Kendi hayatını da, bizim hayatımızıda çok farklı taraflara kaydırabilirdi. Aman değerli dostlar çok dikkatli olun😌 Onarım sonrası bilgi paylaşırım👋

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Bülent Y. yazdı:

Geçmiş olsun. İstanbul'da olsaydınız yılmazoto göçük var. Güzelce tarafında. İnstagram'da paylaşımları var. Bizzat kendimde işlem yaptırdım. Başarılı bir usta. 

Benim de ihtiyacım var ama Güzelce bana o kadar uzak ki. Mümkün değil götürmem. 

54 dakika önce, Erdem Ay yazdı:

Çok teşekkürler. Haftaya biraz biraz mesai harcayacağız artık bu işi çözmek için. Umarım iyi bir ustaya denk geliriz. Fakat bu motorsiklet işi çok sakat amcanın ne koruyucu malzemeleri, ne düzgün frenleri, ne de kornası vardı. Motoru tam bir hurdaydı. Kendi hayatını da, bizim hayatımızıda çok farklı taraflara kaydırabilirdi. Aman değerli dostlar çok dikkatli olun😌 Onarım sonrası bilgi paylaşırım👋

Ben de yazlıkta bisikletle bir arabaya çarptım. 2 şeritli yol , sol şeride tek sıra parkedilmiş, yol yokuş aşağı , parke taşlı ve dar yol. ikinci araba zor geçiyor. Yol taş olduğu için çok yavaş iniyorum zaten . Tam parkeymiş beyaz jettanın yanından geçerken yolcu kadın kapıyı açıverdi ve sol elle kapıya girdim yere düştüm. Kapıda göçük oluştu. KOntrol etmeden kapı açılır mı diye kızdım kadına, o da bana kızdı bu kadar yakın geçilir mi diye . Araba olsa açmazdın dedim. Neyse eve gittim acısı sonradan çıktı serçe parmağım bayağı dağılmış. 1 ayda zor iyileşti. 

• Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 dakika önce, H. Cenk yazdı:

1 ayda zor iyileşti. 

Abi sana da geçmiş olsun, çok tehlikeli hale geldi bu işler.

33 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Güzelce

Oraya gitmene gerek Kartal Sanayide var Savaş ustanın adamları... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, H. Cenk yazdı:

Benim de ihtiyacım var ama Güzelce bana o kadar uzak ki. Mümkün değil götürmem. 

Ben de yazlıkta bisikletle bir arabaya çarptım. 2 şeritli yol , sol şeride tek sıra parkedilmiş, yol yokuş aşağı , parke taşlı ve dar yol. ikinci araba zor geçiyor. Yol taş olduğu için çok yavaş iniyorum zaten . Tam parkeymiş beyaz jettanın yanından geçerken yolcu kadın kapıyı açıverdi ve sol elle kapıya girdim yere düştüm. Kapıda göçük oluştu. KOntrol etmeden kapı açılır mı diye kızdım kadına, o da bana kızdı bu kadar yakın geçilir mi diye . Araba olsa açmazdın dedim. Neyse eve gittim acısı sonradan çıktı serçe parmağım bayağı dağılmış. 1 ayda zor iyileşti. 

Çok geçmiş olsun size de. Yollar, park yerleri uygun değil.. yazlık yerleri gibi bazı lokasyonlar gereğinden fazla kalabalık oluyor genelde sonuç böyle oluyor maalesef😌

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatlar ve şartlar aşağıdaki gibi son durumda;

Akoto Ford (Edremit de almıştım) - 15k TL peşin

Autoking Batıkent - 10k TL 3 taksit

Tan oto Ford - 13k peşin

ALC - 4k TL kapıyı sökmeden yaparız diyor

Kemal Usta Şaşmaz - 10k TL peşin 

Kemal usta güven verdi ama 15 gün sonra alabilirim diyor..Autoking’edaha yakın gibiyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.