Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ucuz Atlattık - Göçük Düzeltme Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Erdem Ay yazdı:

Autoking’edaha

Auto king e güvendim bir kez, C-Max in kapısını yaparız dediler, yapamadılar. Boyayalım dediler yine olmadı, ikinciye boyattım ehh oldu…

Ankara Autoking in günahına girmeyeyim tabi.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Auto king e güvendim bir kez, C-Max in kapısını yaparız dediler, yapamadılar. Boyayalım dediler yine olmadı, ikinciye boyattım ehh oldu…

Ankara Autoking in günahına girmeyeyim tabi.

Gürkan Hocam, Batıkent Autoking iyi diye biliyordum zaten. Bugün sigortacı bir tanıdığım var onunla da konuştum, iyi çalışıyorlar bir şikayet almıyoruz dedi. Teyit etti yani.. Büyük ihtimal oraya yaptıracağım sanırım😊 dahada olmadı basarız bizde boyayı, en nihayetinde bir kapı😃

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Erdem Ay yazdı:

Fiyatlar ve şartlar aşağıdaki gibi son durumda;

Akoto Ford (Edremit de almıştım) - 15k TL peşin

Autoking Batıkent - 10k TL 3 taksit

Tan oto Ford - 13k peşin

ALC - 4k TL kapıyı sökmeden yaparız diyor

Kemal Usta Şaşmaz - 10k TL peşin 

Kemal usta güven verdi ama 15 gün sonra alabilirim diyor..Autoking’edaha yakın gibiyim.

degismistir belki bilmiyorum ama ben autokingin kapisindan gecmem. daha fazla bozup boyayip (daha dogrusu boyayamayip) verseler sasirmam

sasmazda birde alim usta vardi ancak pahaliydi isterseniz detaylarini bulmaya calisayim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kemal ustanın google yorumlarını okudum bugün, çoook iyi..Kızı bizim iş yerinde staj falan yapmış. Küçükte olsa bir muhabbet konumuzda oldu..İbre ona doğru kaydı biraz😊

Bahsettiğiniz Alim usta bu sanırım;

DENT TEKNİK ALİM USTA BOYASIZ KAPORTA GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ ANKARA
0531 422 80 33 https://g.co/kgs/PpBgWhd

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün Dent Teknik Alim ustaya da göstereyim dedim aracı. Yaparım bu işi en iyi şekilde dedi ve aynı paraya da anlaştık. Müsaitti bende aracı bıraktım hemen ve bugün teslim aldım. Autoking ve diğer usta kapıyı sökmemiz lazım demişti, Alim usta kapıyı da sökmedi. Özetle ben hasarlı yeri tespit edemedim desem yeridir. Adam işin alimi olmuş gerçekten, aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. Allah kimseye kaza bela vermesin ama olaki ihtiyaç oldu, gözünüz kapalı tercih edin. Ozan kardeşim tekrardan çok teşekkür ediyorum 👋IMG_5056.thumb.jpeg.fe54e13ce3b381922f593641da2de018.jpegIMG_5055.thumb.jpeg.3d82a9629f5e003e0ea36928e2c17b3c.jpeg

Erdem Ay tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Erdem Ay yazdı:

Dün Dent Teknik Alim ustaya da göstereyim dedim aracı. Yaparım bu işi en iyi şekilde dedi ve aynı paraya da anlaştık. Müsaitti bende aracı bıraktım hemen ve bugün teslim aldım. Autoking ve diğer usta kapıyı sökmemiz lazım demişti, Alim usta kapıyı da sökmedi. Özetle ben hasarlı yeri tespit edemedim desem yeridir. Adam işin alimi olmuş gerçekten, aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. Allah kimseye kaza bela vermesin ama olaki ihtiyaç oldu, gözünüz kapalı tercih edin. Ozan kardeşim tekrardan çok teşekkür ediyorum 👋IMG_5056.thumb.jpeg.fe54e13ce3b381922f593641da2de018.jpegIMG_5055.thumb.jpeg.3d82a9629f5e003e0ea36928e2c17b3c.jpeg

guzel olmus hocam gule gule kullanin

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.