Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Direksiyon üst ve alt plastiği hk

Yüksel Türkcan

Soru

Arkadaşlar merhaba. 2014 model Ford Focus titanium aracımın orijinal direksiyon derisinin artık yıpranmış olması sonucunda bir arkadaştan sıfır deri direksiyon temin ettim. Adana’da ikamet ettiğim için ve burada ustalar kasap olduğu için( zira hep zarar gördüm) bu işlerde elimden geldiğinden kendim söktüm ve değiştirdim. Söküm esnasında direksiyon ile gösterge arasına gelen plastik deri uzantılı parçanın bir tırnağı ( trim sökme aleti ile söktüm ancak anladığım kadarıyla gevremiş) kırıldı. Bende titiz bir kullanıcı olduğumdan bu parçayı değiştirmek istiyorum. Yedek parçacılarda olmayacak bir ürün olduğu için ve servis siparişi ile geldiğinden temin etme imkanı olan arkadaşımızın olup olmadığını sormak istemiştim. Direksiyon kolonunun üst ve alt plastik trimi sıfır olarak temin edebilecek arkadaşımız var ise iletişime geçerse sevinirim. Şu an sorunsuz bir biçimde yerine oturdu. Herhangi bir titreme zırıltı vs yok ama kafamda büyüttüm. Tek değişmek isteme sebebim bu. Herkese teşekkürler şimdiden. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 0 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

Bu soru henüz cevaplanmamış

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.