Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracin Teslimi Icin Eksper Onayi

Önerilen Mesajlar

hasarli arabayi servise verdik, eksper bakti onayladi parcalar geldi araba yapildi vs. ancak servis arabayi teslim etmek icin eksperin onayi lazim demis, eksperde bana fatura gelmedi demis. ben kendim kimseyle dogrudan konusamiyorum, babamda her seyi tam anlamiyor.

eskiden boyle bir sey yoktu, yani eksper zaten bastan gorup onaylar (zaten oyle oldu) tamirat bitince de teslim edilirdi. bir seyler mi degisti yoksa farkli bir durum mu var?

tabii ki dosyanin kapanmasi odemenin yapilmasi icin fatura vs lazim ancak aracin teslimi icin bunlarin beklenmesi gerekiyor mu?

araba 1 kapi 1 camurluk icin 1 aydir serviste.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Eksper onayı gerekiyorsa onaylasın.

Ben genelde direk eksper telefonu ile muhatap olup hızlandırıyorum. Senin ulaşamaman iyi olmamış. Hangi sigorta hangi eksperlik bürosu? bilgisi varsa bulalım arkadaşı...

Abi eksper diyor ki bana fatura gelmedi, gelse hemen onaylayacagim.

Otokoc diyor ki biz gonderdik.

Babam acente ile konusmus onlar eksperle konusmus.

Gecen sene cam degismisti boyle sorun olmamisti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Ozan Kar yazdı:

hasarli arabayi servise verdik, eksper bakti onayladi parcalar geldi araba yapildi vs. ancak servis arabayi teslim etmek icin eksperin onayi lazim demis, eksperde bana fatura gelmedi demis. ben kendim kimseyle dogrudan konusamiyorum, babamda her seyi tam anlamiyor.

eskiden boyle bir sey yoktu, yani eksper zaten bastan gorup onaylar (zaten oyle oldu) tamirat bitince de teslim edilirdi. bir seyler mi degisti yoksa farkli bir durum mu var?

tabii ki dosyanin kapanmasi odemenin yapilmasi icin fatura vs lazim ancak aracin teslimi icin bunlarin beklenmesi gerekiyor mu?

araba 1 kapi 1 camurluk icin 1 aydir serviste.

neden teknoloji ilerledikçe biz ilerlemiş gibi görünüp geriye gidiyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

İlginçmiş, tekrar göndersin servis, mail atsın mesela, hızlandırsınlar...

iste servisle konusamayinca sikinti oluyor. babam tam ne konustu bilmiyorum ama dedigine gore otokoca ulasmak bile problem. pazartesi aramis ulasamamis sonra onlar aramis carsamba persembe vercez diye. persembe iste bu eksper onayi muhabbeti donmus. ben eminim eskiden boyle bir sey beklemedigime. zaten eksperin bastan onayladigi seye neden bir daha onay veriliyor onu da anlamadim. olay paranin yatmasi ise anlasmali servis olmasinin ne anlami var vs vs.

otokoc zaten en bastan gicik etti bu sefer. 3 haftada cikar dediler, dedim eksper gorunce alayim tamir sirasi gelince getireyim. olmaz. neden? prosedur oyle. eskiden en gec ertesi gun gorurdu eksper arabayi. carsamba biraktim pazartesi eksper dosyayi acti. artik eksper mi gec geldi otokocmu gec dosya acti bilmiyorum. 1 haftada parca siparisini beklediler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30.08.2024 - 22:13 tarihinde, Ali Gök yazdı:

neden teknoloji ilerledikçe biz ilerlemiş gibi görünüp geriye gidiyoruz.

Uzun ve off topic olacak ama bir şey anlatayım. 

2003-2005 falan SSK hastaneleri ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşuyuz. SSKdan tetkik istenen hastalar dr istek formu, hastane onaylı üst yazı ve bizim adresi gösteren bir evrak ile toplam 3 nüsha ile bize yollanıyordu. Biz de bu evrakları ve yazdığımız rapor +fatura ile 5 nüsha geri yolluyorduk ve 2 ay sonra paramızı alıyorduk. 

Sonra bize SSK müdürlüğünden yazı geldi: işte kağıt işlerini azaltmak, modern zaman ayak uydurmak vs  için artık online işleme geçiyoruz vs diye. Biz de sevindik internette göreceğiz hastayı kabuledeceğiz raporu online yollayacağız kağıt işleri azalacak diye. Ama sonuçta sadece iş yükümüz arttı. eski sistemin üstüne  bizden SSK sitesinden indirdiğimiz kişinin müstehaklık belgesi ve kimlik fotokopisini de ayrıca istediler. Online a geçtik evrak işi bitti diye sevinirken  vermemiz gereken 5 evrak 7 ye çıkmıştı . 

• Beğen 1
  • Haha 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz de memlekette geçen hasta kayıt sırasında boşuna sıra bekledik o kadar. Öncesinde hemşireye gidip ateşimizi ölçürtmemiz lazımmış. Hemşire kağıt veriyor, sonra hasta kayıt kaydımızı yapıyor. O zaman hasta kayıda hemşireyi oturtun diyecektim ama, gerilim olmasın dedim 🙂 

Neyse konu da dağılmasın 🙂 Bence exper haklı. Otokoç fiyatları değiştrimiş olabilir, araya bir şey eklemiş olabilir vs.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Neyse konu da dağılmasın 🙂 Bence exper haklı. Otokoç fiyatları değiştrimiş olabilir, araya bir şey eklemiş olabilir vs.

otokocun boyle bir yetkisi yok ki. yani eksper tamam demeden boyle bir degisikligi zaten yapmamasi gerekiyor. ha yapip da onayi sonraya birakiyorsa o daha sacma olur.

neyse bugun sabah teslim etmisler, kurtulduk 🙂 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.