Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Koltuk Isıtma Hk.

Furkan Çiçek

Soru

Merhaba,

Aracım için koltuk ısıtmalara sahip çıkma deri koltuk takımı satın aldım. Ayrıca, aynı araçtan çıkma orta konsolu da aldım. 
Isıtma için kademe düğmeleri orta konsolda yer alıyor. Sanırım yarın parçalar elimde olacak. Ek bir modül ya da ELM ile bir ayar yapmak lazım mıdır?
Ayrıca, tesisatta nasıl değişikliklere gidilmelidir. Aracım 2013 Focus.

Konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım beklemekteyim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Mk3 olduğu için çok yorum yapamıyorum ama aşağıdaki pdf'de şema mevcut. Bağlantı klimadan bağımsız olduğu için tak çalıştır gibi gözüküyor. Daha önce yapan da vardı sanırım.

heated.pdf

Belki bir tek BCM'den aktivasyon gerekebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
24.09.2024 - 19:11 tarihinde, Semih O. yazdı:

Mk3 olduğu için çok yorum yapamıyorum ama aşağıdaki pdf'de şema mevcut. Bağlantı klimadan bağımsız olduğu için tak çalıştır gibi gözüküyor. Daha önce yapan da vardı sanırım.

heated.pdf 422.38 kB · 5 kez indirildi

Belki bir tek BCM'den aktivasyon gerekebilir.

Montajları komple bitirdik. Soketler bire bir uydu. Sadece eskisinde pin sayısı azdı ama soket yapısı aynı. Koltuk ısıtmalar, elektrikli yön ayarları sorunsuz çalıştı. Herhangi bir BCM'yi ellemek zorunda kalmadık. Yeni deri yan döşemelerde ambiyans aydınlatma var, ama benim aracımda SYNC yok o yüzden onu kullanamayacağım. 
Yalnız, ilk olarak ön tarafı makyajlıya çevir, göstergeyi değiş, navigasyon tak, Bixenon costum far tasarımı derken içini de komple titanium yaptık.
Son olarak da 1.6 Ecoboost motor ile dizel motoru değiştirirsek artık Edge'ye geçebilirim. 😄 
Motoru değiştikten sonra, heralde detaylı başlık açarım timeline şeklinde.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.