Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Amerika'daki Canavarları! Getirmeye Başlıyor

Önerilen Mesajlar

Malum reklamlardan görmüşsünüzdür.

F-150 → 2.7L → 5.4 milyon lira

Bronco Sport → 2.9 milyon lira

Edge → 2.0L 8 ileri → 3.9 milyon lira

Elektrikli Explorer

Elektrikli Capri

Ranger Raptor

gibi gibi gibi

9 Ekim'de kısmı olarak satışa başlıyor, belli modeller sonra devamı da gelecekmiş. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niş ürünler olarak kalacaktır en azından çoğu. O yüzden sınırlı sayıda, sevdalısı ve parası olan tercih edeceği için fiyatlarına çok bakmayacaklardır. Param olmamasına rağmen F-150 ve Ranger Raptor'a ben bile yükseldim 😄

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

hadi F-150 belki ama bronco ve edge satar mi? daha yeni a4u o fiyatlara veriyorlardi, ben o kadar parayi veriyor olsam premium bakarim sadece.

Bronco Sport

Edge 

Elektrikli Explorer

Elektrikli Capri

Bana kalırsa bu dörtlü bizim ülkemiz için biraz fantezi işi. F-150 ve Ranger Raptor daha gerçekçi hedefler. Pick up dönüşümü yapmayı seven çok zengin bir sürü insan var. Hatta Raptor için sıraya girip gelmeyeceğini düşünenler de oldu. O yüzden bu iki model haricindekiler biraz fantezi işi gibi duruyor bizim ülkede.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Cenk Demirel yazdı:

Bronco Sport

Edge 

Elektrikli Explorer

Elektrikli Capri

Bana kalırsa bu dörtlü bizim ülkemiz için biraz fantezi işi. F-150 ve Ranger Raptor daha gerçekçi hedefler. Pick up dönüşümü yapmayı seven çok zengin bir sürü insan var. Hatta Raptor için sıraya girip gelmeyeceğini düşünenler de oldu. O yüzden bu iki model haricindekiler biraz fantezi işi gibi duruyor bizim ülkede.

Satmasina hepsi satar bence. Ama bu fiyatlarla degil...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O kadar para verirsem G alıp onu convert eder binerim. 

Bu adamlar 2012-2025 model falan rangerları alıp Broncoya F150 ye ona buna çevirip duruyorlar. Elbette orjinal gibi olmuyordur da zaten bu aletleri alanlar şekil şükül için alıyorlar. Yoksa F150 almak Amarok almaktan çok farklı değil. 

https://www.instagram.com/p/C-M2g7utEhr/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

edge 2.0 ile zaten satıldı. Kaan abinizin Kızılay için sıfır EDGElerin renk değişikliği muhabbetini hatırlayın. 

Bronco da gri market olarak 1.5 EB ile geldi. Bu sefer arkasında Otosan var diye satar mı bilmiyorum. Üç beş tane numunelik KOç ailesi ve çalışanları içinde alan çıkar muhtemelen. 

Tek merak ettiğim Avrupa tip elektrikli explorer ama araba çok geç kaldı. Audi versiyonu olan Q4 un satışına başlandı galiba. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bronco'nun rakibi land rover defender vb tayfası. Onlarda 1.5 motor pek yok. O nedenle belli olmaz bir satış trendi yakalayabilir. Bronco sportun boyutları kompakt olduğu için, az biraz varlıklı şehirli kadın için iyi bir seçim olabilir. Sadece neden halen sync 3 var bu arabada, ben ona takıldım şimdi 🙂 

image.png.9e8fb975ca3bdf4e5450495073ca8b62.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.