Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2012 Ecoboost 1.0 Aracımda Krank Keçesi Yağlanması

Savaş G.

Soru

Merhaba aranıza yeni katıldım. Focus 2012 Ecoboost 1.0 Aracımda Krank Keçesi Yağlanması var dedi ekspertiz. Aynı zamanda motorda terleme vs dedi. Şu keçe yağlanması olayı nedir ciddi bir şey mi. Nasıl önlemini alırım ne yaptırabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. Aracı çok sevdim satın aldım ama şu sorunda kafama takıldı moral bozdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Savaş G. yazdı:

Merhaba aranıza yeni katıldım. Focus 2012 Ecoboost 1.0 Aracımda Krank Keçesi Yağlanması var dedi ekspertiz. Aynı zamanda motorda terleme vs dedi. Şu keçe yağlanması olayı nedir ciddi bir şey mi. Nasıl önlemini alırım ne yaptırabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. Aracı çok sevdim satın aldım ama şu sorunda kafama takıldı moral bozdu.

Öncelikle hoş geldiniz.

Açık şekilde yazmamışsınız ama sanırım bakarak krank keçesinde yağlanma var dendiğine göre ön keçedir diye düşünüyorum. Eğer öyleyse ve yağ kaçağı çoksa triger kayışı değiştirir gibi motorun ön tarafı sökülür ve keçe değiştirilir. 2012 model araçta normal sayılabilir. Keçe denilen parça plastik kauçuk karışımı olup dönme hareketi yapan yerlerden dışarı yağ sızmasını önler. Sökülmüşken trigere de baktırmak iyi olur. Araç kaç km de.

Terleme denilen olaydan kastı anlamadım. Bir yerlerden yağ mı kaçırıyor?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.