Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Boya kalkması

İsmail Kontbay

Soru

2022 focusumda direksiyon da ki boya önce kabarıyor sonra dökülüyor.Servis haber verecekti 2 aydır arayan soran yok ve şimdide cam açma kapama tuşları soyulmaya başladı ve bugünde vites in altındaki krom kaplama kopmaya başladı.Önceki focusu 7 yıl  165 bin km kullandım böyle birşeyle karşılaşmadım.yıkamaya bile vermedim aracı kendim temizlerim nemli bezle.resimdekiler ilk başladığı zamanda hergün artıyor.Başına gelen var mı acaba ne yapmalı sizce arkadaşlar 

IMG_4066.jpeg

IMG_3951.jpeg

IMG_3742.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

herşeyden çalıyorlar olay bu. 

kaplar var ya 200 dereceye dayanır der mesela 250 derecede yamulur. bunlarda bir kritere göre imal ediliyor. güneş altında fazla durma, veya cilt terinizin ph ı vb standardın hafif dışında sapma gösteriyorsa iflas.. iyi de tek ford değil mi.. soğuk rusya ya veya sıcak bize, yunanistan a veya nemli hindistan a da aynı focus gitmiyor mu?

focus 3 lerin hepsinin direksiyon kromajı soyulmuştu. sonradan siyah tasarıma geçtiler, şimdide siyah kaplaması veya boyası atıyor. yakında bize kağıt araba satacaklar. yağmurda eriyecek sanırım.

1.0 başlığına yazdım.. 2 kere direksiyonu garantiden değiştirten biriyle tanıştım.  2 kere değiştirdi ise bilmiyorum sorun ne kadara kadar üretim yada kişi teri.

elbette isteseler hiç birşey olmayacak şekilde üretirler.

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.