Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün Yemeği :)

Ahmet A.

Önerilen Mesajlar

Yaw Ahmet'im o da bişey mi ben rejim yapsamda yapmasam da kilo alıyorum:) :):

Abi olaya ben el koyuyorum.Bundan sonra rejim felan yok kaldırıyoruuuum.Fekat şartlarım var kabul edeceniz.Her sabah 1 saat erken kalkılacak.30 dk orta tempo yürüyüş yapılacak sonra duş ve işbaşı.Sonrada akşam eve gelinecek eşofmanlar giyilip 1 saat hafif tempo yürüyüş yapılacak.Sonra duş ve kalorisi düşük yemek yenecek hatta mümkünse meyva felan yenecek.Bunlar hafta içi içindi.Hafta sonlarıda doğaya çıkılacak ve temiz hava içimize çekilerek hafif tempo 2 saat kadar yürünecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi olaya ben el koyuyorum.Bundan sonra rejim felan yok kaldırıyoruuuum.Fekat şartlarım var kabul edeceniz.Her sabah 1 saat erken kalkılacak.30 dk orta tempo yürüyüş yapılacak sonra duş ve işbaşı.Sonrada akşam eve gelinecek eşofmanlar giyilip 1 saat hafif tempo yürüyüş yapılacak.Sonra duş ve kalorisi düşük yemek yenecek hatta mümkünse meyva felan yenecek.Bunlar hafta içi içindi.Hafta sonlarıda doğaya çıkılacak ve temiz hava içimize çekilerek hafif tempo 2 saat kadar yürünecek.

Abi diyelim 2 saat dümdüz yürüdük :) yürüyecez de geri dönüş yolunda dolmuşa binmek serbest demi  :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi aslında doğal olsa yemekte abartmamak kaydıyla sorun yok.Bizlerin tek sorunu hareketsizlik.Bakın aşağıdaki fotoğrafta ayağımızın altındaki sinir uçlarına.Yürümenin aslında ne denli faydalı olduğunun göstergesi bu.

0V7oPY.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi aslında doğal olsa yemekte abartmamak kaydıyla sorun yok.Bizlerin tek sorunu hareketsizlik.Bakın aşağıdaki fotoğrafta ayağımızın altındaki sinir uçlarına.Yürümenin aslında ne denli faydalı olduğunun göstergesi bu.

Hehheheheeheheh günün yemeğinde ayak resmi..... peh peh peh:):):):):)::)):

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Afiyet olsun hatta Löp löp et olsun :) bu yemekle iyi ekmek yeniyor, resimde de göze çarpıyor o detay :D

göremediğin  daha 4  ekmek daha  var  ve  biz  toplamda 6 kişiydik  yemek sonunda  son parçaları  kavgayla  bölüşebildik :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.