Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Galaxy S3 Rekoru

Önerilen Mesajlar

Mantıklı cevap verde kabul ettir yaw, bırak bu işleri şimdi :D ben alınırım böyle sözleri diyim bak..çok geniş değilimdir.. :)

Telefonun düşmesi ile sadece dışı zarar görmez ayrıca insan başından aşağı teli bırakmaz..ne var bunda ?

msjın devamınıda oku :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce tanışmışsındır bende farklı bir şekilde tanıştırayım apple ın istanbul ceo su yakup çağatay :)

Her yerde her şekilde galatasaraya bağlı olduğu kadar apple a bağlı olan arkadaşımız. :)

O dediklerininde -5 te bile kayış attığını duymadın galiba noldu içindeki donanıma - 5 te donmaya başlayan donanım pehh :)

Nerden duydun deme benim kuzenim kendi i phone kullanıyor o söyledi abi -5 te kayış attı telefon diye.Operatör ile bağlantısı kesiliyormuş - 3 -5 gibi derecelerde

Of ya harbiden gereksiz tartışma.. kars'ı ara sor iphone kullanan var mı yok mu? harbiden biraz mantıklı şeyler ile çamur at da biz de bişey diyemeyelim..

hata veren telefon olur olmaz değil ... hepsine mal edip te bu telefonun donanımına boşuna laf atma bence.. karşında dandik mal yok ki, komik duruma düşme lütfen abicim..sana cevap vermeyeceğim demiştim... özür dilerim sözümü şimdilik tutamadım.. çünkü üzerime haksız geldiğin için.. umarım devam etmezsin..

karşında ceo yok çünkü..bana sıfat katmayın lütfen.. yanlı bir cümlem varsa onu göstermen yeterli..göstermeden sıfat takma lütfen..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tartışmayı bilmemde, S3 ilk çıktığında kasası zayıf diye eleştri alıyordu. Hatta yere bırakınca kırıldığını gösteren videolar vardı. iPhone ön arka cam olduğu için zayıftır zaten.

Bence s 3 cırt çıktı s2 ye göre bir arkadaşım aldı ekranları karşılaştırdık en parlak halinde iki telefonada baktık s3 ün en parlak hali s2 nin yarım seviye parlaklıkta aynı oluyor.Pentaile dizilimi cırt bence.Birde dayanıklılık olarakta düşme testlerinde de s2 nin çok gerisinde s3.Ben sırf bu sebeplerden s3 almaktan vazgeçip note 2 yi bekler oldum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence s 3 cırt çıktı s2 ye göre bir arkadaşım aldı ekranları karşılaştırdık en parlak halinde iki telefonada baktık s3 ün en parlak hali s2 nin yarım seviye parlaklıkta aynı oluyor.Pentaile dizilimi cırt bence.Birde dayanıklılık olarakta düşme testlerinde de s2 nin çok gerisinde s3.Ben sırf bu sebeplerden s3 almaktan vazgeçip note 2 yi bekler oldum.

Yanlısın abicim, parlaklığın azlığı çokluğu o teli kötü yapamaz..Onun ayarları yapılmıştır ve elindeki ürünün hatalı olabilmesi de mümkündür..

Sen en parlakta mı kullanıyorsun teli ?

:zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

karşında dandik mal yok ki, komik duruma düşme lütfen abicim.

Ben dandik demedim sadece anlatıldığı ve göründüğü kadar mükemmel değil diyorum.

Ben kaç ay önce s3 alıcam diyordum hatırlıyorsan ama şimdiye kadar almıycam ve almayıda düşünmüyorum çünki s3 s2 kadar kaliteli bir telefon değil nasıl olsa s2 de isim yaptık diyip cırt ekranları sattılar millete.Ben olmamışa olmamış diyebiliyorken senin bir markayı tüm hataları ile körü körüne savunmana üzülüyorum o lakabı da ondan söylüyordum ama madem kızıyorsun bundan sonra söylemem.

Daha öncede dedim şimdide diyorum kim daha iyisini yaparsa o kazansın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarışma değil ki bu, 2 ürün birini satın alıyorsun...Maraton değil yani..Tercihler seni belirtiyor..Kimse sana niye bunu aldın demez..

Birşeyi körü körüne savunmuyorum..2 tane şeye bakarak o zaten böyle demek fanatiklik oluyor bilmem anlatabildim mi ? ne tür dayanak var dandik diyorsun s3'e

Elektronik mühendisi misin ? veya bu işi hobi olarak yapıyor musun ? iki telin içine açıp baktın mı veya bunu yapan bir adam var mı ? makale vs yazan..

Ben bunları görmedikçe savunurum.. Tabi yukardaki savunmak ise.. :yeah:

Çünkü dışardan bakıldığı gibi değil üretmek.. özellikle teknoloji üretmek..Oturduğumuz yerden konuşmak kolay..

Körü körüne savunmak bana diyeceğin soz söz bilgin olsun, dünya kadar şey okuyorum bunlar hakkında..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen en parlakta mı kullanıyorsun teli ?

:zha:

Sen beni bu konularda çok saf sanıyon galiba

O ekranlardaki parlaklık farkının sebebi s2 nin rgp dizilimli süper amoled plus kullanması s3 üm ise pentile dizilimli süper amoled ekran kullanmasından kaynaklanıyor.Biraz cık araştırma yaparsan ne demek istediğimi sende anlarsın :)

samsung süper amoled plus ı s3 te kullanmamasının sebebini maliyetini yükselteceği ve süper amoled plus ekranlardaki yoğun kullanımda ekran yanması gibi sebeplerine bağlıyor.Yani mevcut ekranı düzeltip piyasaya sürmektense bu daha iyisi diyip daha az maliyetli ve daha az güç harcıyan pentile dizilimli ekranlara yöneliyor.

Bu durumun note 2 ile çözlüyor s2 de kullanılan ekranı düzeltip onda kullanıcaklar çünki benim gibi bilinçli kullanıcılar s2 deki görüntü ve parlaklık kalitesine ulaşmadıkça yeni bir telefona o kadar para vermez.İlerlemek varken niçin geri gidelim

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne tür dayanak var dandik diyorsun s3'e

Bir kullanıcı olarak kullandığım ve tecrübe ettiğim telefonlarla karşılaştırdığım vede araştırdığım için s3 dandik diyorum.Adamlar kendileri bile kabul ediyorlar s2 nin görüntü kalitesini yapamadıklarını.İşlemcisi tasarımı ekran çözünürlüğü ve diğer tüm özellikleri s2 nin çok fazla üzerinde olan bir telefon fakat ekranın kalitesi ve görüntüsü s2 nin çok gerisinde.

Yapsınlar s3 e s2 nin ekran kalitesinde 1900 değil 2500 tl vermeye razıyım.Demek istediğimi anlamışsındır umarım :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.