Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 1.6 Titanium

Emre Çelik

Soru

2011 model titanium 35 bin km de 34bin tl ye almak uzereyim ama satıcının dedıgıne gore aks lerde problemi varmıs garantiden yapılır demısler oda 45 bin bakımında yaptırırım dıye dusunmus bu canımı sıktı bıraz arastırdım bu kronık bı problemmıs gıbı soylenıyor bı kac ozel servısı aradım soyledıklerı bunlar . kullanan arkadaslar bu onemlı bır sorunmu ses falan yapıyor mu eger boyleyse baska bı araca yonelıyım cunku ses en sevmedıgım seylerden bırıdır arabada .ayrıca fıyat nasıl ? yardımcı olursanız sevınırım .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Forumların belli bir yapısı vardır; bu yapı korunmaya çalışılır ki kim ne aradığını bilsin ilgili kısma baksın ve yararlansın.

Burada sorumlu arkdaşımız sorulan aracın ne olduğunu anlamaya çalışmış öğrenincede ilgili başlığa konuyu taşımış. Burada sorun görmüyorum, siz?

Türkçe konusuna gelince; buna yazacak zaten birşey yok bozuk dil; anlaşılmaz kelimeler kullanan kişiler uyarılır; sonuçta okuduğumuzu anlamak isteriz.

@necdet sarısakallı,

Forumdan yararlanmak isteyen kişiler için bir düzen oluşturmaya çalışmak devlet dairesi gibi çalışmak mı oluyor; 53 yaşındasınız devlet brokrasisini öğrenenmemişsiniz ki burayı öyle sanmışsınız. Bakın ilk mesajınızda saçma sapan birşey yazmışsınız direk yayınlandı, herhangi bir onay mekanizmasımı mı var; bugün yaz yarın oku mu yapıyoruz? Nasıl bir onay - bürokrasi karmaşası gördünüz ki forumda, devlet dairesine benzettiniz çok merak ettim doğrusu. Açıklayında bizde kendimizi düzeltelim.

Focus 1.6 titanium benzinli 2011 model araç için istenen fiyat normal; aks sorunu büyük birşey değildir; aracı servise götürün hata var mmı varsa maliyeti nedir öğrenin ya siz fiyattan düşün yada satıcı yaptırıp öyle satsın; sonuçta size karşı dürüst davranmış söylemiş aracın durumunu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.