Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hyundai 1.6 208hp

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Hyundai reklamlarda artık mavi'nin bi zamanlardaki reklam repliğini kullanırsa şaşırmam. "Bu korelilerde çok oluyor" gibisinden :D:yeah:

Şaka bi yana helal olsun, her geçen gün geliştiriyorlar kendilerini. Dünde trafikte beyaz renk elentra gördüm resimdekinden daha güzel duruyordu hoşuma gitti. Eşimde çok beğendi ama focus daha güzel dedi oda benim gibi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz sedan focusu geçen gün birlikte gördük, ikimizde bizim sedanın daha güzel olduğunu söyledik birbirimize, sevkler.

Bu motor gelecek sene Kia ceed de de kullanılacakmış, sakin kullanımda 4,5 L yakıt tüketimi vaadediyor araç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

böyle tasarımlar hep çizimlerde kalıyor... aynısını üretimde göremeyiz... ama motor manyak olmuş.. isterdim o motoru :yeah:

Hyundai tarafından yapılan açıklamaya göre Amerika’daki satış fiyatı 20.000 doların altında olacakmış. Ülkemizdeki vergi sistemi sebebiyle bizdeki fiyatının 40 bin lirayı aşacağını söyleyebiliriz. Hyundai CEO’sunun yaptığı açıklamaya göre Veloster, Elentra’nın teknik altyapısını kullanacak.

Araç üretilmiş yol şartlarında testleri falan bitmiş, bu hali ile çıkacak bu araç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araç göründüğü gibi - pek değişime uğramadan satılacak.

Sağda 2 solda 1 olmak üzere 3 kapılı aracın ilk sürüş izlenimlerine göre ufak tefek ince ayarlar dışında oldukca etkileyici kullanım özelliklerine sahipmiş ve firma tarafından "Scirocco avcısı" olarak nitelendirilmiş...

Düşük hacim - yüksek güç dengesine sahip motorlar ağır kasa altında her zaman negatif ömür / tüketim zorluklarına maruz kalırlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.