Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Versoya dizel motor seçeneği

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Toyota sonunda versoya 2.0 d4d motor seçeneğini eklemiş.

fakir bir donanım paketi ve paketsiz halde gelen versa için rekabetçi bir fiyat belirlenmiş.

Verso 2.0 D-4D Comfort Extra 54,900 TL.

Bu hali ile C-max'le baş etmesi imkansız gibi duruyor, yolu açık olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani firmalar isterlerse fiyatları düşürebilirler bundan o anlaşılıyor. Çünkü ülkemiz açısından kuru katmazsak maliyetleri yükselmedi hiçbirinin.

Yalnız bugün bi haber aldım, Euro 2,5 Dolar 1,7 bekleniyormuş. Bunu diyen kişi 2-3 ay öncesinden euronun 2,390 a dayanacağını altınında 90ı bulacağını demişti. Şimdi o dediğine geliyor nerdeyse. Hatta bu tahmini için 15 gün içinde beklentimiz diyor. Eğer öyle olursa bişey alıp satmak pek mantıklı görünmüyor şu dönemde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani firmalar isterlerse fiyatları düşürebilirler bundan o anlaşılıyor. Çünkü ülkemiz açısından kuru katmazsak maliyetleri yükselmedi hiçbirinin.

Yalnız bugün bi haber aldım, Euro 2,5 Dolar 1,7 bekleniyormuş. Bunu diyen kişi 2-3 ay öncesinden euronun 2,390 a dayanacağını altınında 90ı bulacağını demişti. Şimdi o dediğine geliyor nerdeyse. Hatta bu tahmini için 15 gün içinde beklentimiz diyor. Eğer öyle olursa bişey alıp satmak pek mantıklı görünmüyor şu dönemde.

Abd dn laptp aldık yine aşağılık banka 1.71 den çarptı acayip sinir oldum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demekki bu fiyatlarda 2.0 dizel satılabiliyor..

+1

2.0 dizelinin indirimsiz fiyatı nedir bilemiyorum ama devletin bu araca özel (!) indirim uygulması olmadıysa firmalar çok ciddi karlar elde ediyorlar demektir!

Bence oldukca güzel bir seçenek, hatta kaç hp olursa olsun bu tarz araçlarda 2.0 civarı hacimler kullanılmalı diye düşünüyorum, gerçi vergi oranlarımız çarpık olduğundan gene de 1.5 ya da 1.6 dizel araçlar kadar tercih edilmeyebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Corolla dan ziyade Avensis in iç mekanı çok donuktu, Verso nispeten daha canlı tasarım öğelerine sahipti bu yüzden pek beğenmesem de mantıklı bulduğum bir araç.

Ama neredeyse simetrik ön konsol, şeffaf arka stoplar vs iyi ayarlanmadıkca sevmediğim detaylardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen, C-Max i zaten baştan beri F III den daha çok sevmiştim o tarz bir araç gerekse en iyi seçenek bence ..

Bir ara geleceğe dair hayEl kurarken yeni Zafira düşünmüştüm ama C-Max değil S-Max sınıfında olacakmış, S-Max de harika ama çok iri araçlar istemem şimdilik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.