Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Versoya dizel motor seçeneği

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Şuanda sınıfında ;C-Max e rakip yok bence; hem görünüş hemde teknik özellikler bakımından.

Rakipler;

Verso; hali ortada ihtiyar bir tasarım, bazısı gereksiz bazısı yetersiz motorlar;

Scenic, eski hali daha güzeldi bu grandler vapur gibi,

Zafira, böyle bir araç vardı değil mi?

Touran; eskidi ve pahallı

Bu sınıfın tek hakimi var C-Max deri ben hemde en beyaz olanından :öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün tiguanla 700 km yapan birine sordum...280 tl benzin harcamış buda..........0.400 kuruş eder...cok yakıyor dedi tsı motor sanıırm 140 yada bilmiyom konuyla ilgisi yok yazdılarımın ama...bilinsin dedim...

Aslında asiri yakmıyorlar

Basmana bağlı.

Golf ornegini vermiştim. 9.3 ort ile gezmislerdi, söyle söyle basın uzun yolda da 100 U geçme dedim.. 8.0 ortalama oldu... Böyle bir motor.

Hem araç tiguan biraz daha etkiler. Yani asiri değil bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce Scenic alan abimi ziyarete gittim.

Aracı Moka Kahve rengi full model geçen gün teslim almış.

Ne bileyim bir C-Max i ya da Touran ı tutmasa da bana fena sempatik geliyor bu araç. Hanımda tipini beğenmiyor aslında. :kıhkıh:

İçi gayet ferah, toprak rengi + bej renkli döşeme ve plastikler, yuvarlak dizayn detayları ve kaliteli malzeme iç mekanı sevimli hale getiriyor, sadece çok renkli kadranı biraz fazla "genç işi"

Şimdilik tek dediği oldukca az kullandığı Astra H 1.3 e göre daha rahat olduğu ancak onun kadar tok ve ekonomik değilmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.