Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Koltuk Mesafesini Arttırmak

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Arabalarimizdaki koltuklarin altinda bildigim kadariyla rayli bir sistem var o rayi arka taraftan bir 5 cm kadar uzatabiliyormuyuz boyle bir islem yapan duyan var mi ?

Arabada tekken en geriye alir rahat kullanirim 4 kisi olunca biraz one alinir ama %90 tek biniyorum ve koltuk mesafesi pek yeterli degil e araba kucuk :)

(focustan bahsetmiyorum)

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben tekim işte forumda :) Seat club çok durgun TR olandan bahsediyorum world'e bakmadım

Bura bırakılır mı yav :) Focus 4 çıksın alıcam ben :P

Word durgun asil ya ben sct'ye bakiniyorum fena degil ama yine Ankara agirlikli.

Neyseee yok mu bu konuda bilgisi olan yaauu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabalarimizdaki koltuklarin altinda bildigim kadariyla rayli bir sistem var o rayi arka taraftan bir 5 cm kadar uzatabiliyormuyuz boyle bir islem yapan duyan var mi ?

Arabada tekken en geriye alir rahat kullanirim 4 kisi olunca biraz one alinir ama %90 tek biniyorum ve koltuk mesafesi pek yeterli degil e araba kucuk :)

(focustan bahsetmiyorum)

Çok zor. Tabanda duran montaj yerleri kaynaklı tabana. Onları kesersek daha geriye kaynatmalısın. Koltukların o tabana oturan yeride koltuğun aynı zamanda ray iskeleti. Ancak kızaklarda son noktada durmasını engelleyen stoperleri iptal ederek biraz daha geriye kadar çekebilirsin. Ki çok çekersen düşecek arka ray kısmı yerinden çıkacak. 1-2 cm kadar alırsın alsan alsan. Çünkü stop noktalarını zaten geriye koyuyorlar mümkün oldukça. Çok istiyorsan koltuktaki montaj deliklerine kalın bir parça kaynattırırsın 4 köşesine. Eklettiğin parça kadar geriye almış olursun. Koltuğunda orjinalliği bozulur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok zor. Tabanda duran montaj yerleri kaynaklı tabana. Onları kesersek daha geriye kaynatmalısın. Koltukların o tabana oturan yeride koltuğun aynı zamanda ray iskeleti. Ancak kızaklarda son noktada durmasını engelleyen stoperleri iptal ederek biraz daha geriye kadar çekebilirsin. Ki çok çekersen düşecek arka ray kısmı yerinden çıkacak. 1-2 cm kadar alırsın alsan alsan. Çünkü stop noktalarını zaten geriye koyuyorlar mümkün oldukça. Çok istiyorsan koltuktaki montaj deliklerine kalın bir parça kaynattırırsın 4 köşesine. Eklettiğin parça kadar geriye almış olursun. Koltuğunda orjinalliği bozulur.

Tesekkurler,

Ben kafamda kolay birseymis gibi hayal etmistim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Word durgun asil ya ben sct'ye bakiniyorum fena degil ama yine Ankara agirlikli.

Neyseee yok mu bu konuda bilgisi olan yaauu

Olmaz olur mu, bak bu da bir çözüm :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=phHZ2HOkn8s#t=12

(şaka mahiyetinde)

12. sn lütfen :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koltuk şase'ye monte sabri..Böyle şeyleri yaparım diyenede gitme boşuna..Bir araba için böyle risklere girmeye değmez. Allah korusun yandan darbelerde bile risk artar.

Bende onu dusundum airbag pozisyonu falan haklisin :yeah:

Olmaz olur mu, bak bu da bir çözüm :

(şaka mahiyetinde)

12. sn lütfen :)

Hightowermiydi neydi :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.