Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Gelen sesleri önlemek için izolasyon yaptırmak

Musa

Soru

slm arkadaşlar önceki msjlarda da bahsetmiştim focus 3 aracımın bazı yerlerinden ses geliyor dün serviste garanti kapsamında izolasyon yapabileceklerini söylediler ama benim bu konuda pek bilgim yok ne dersiniz izolasyon yaptırayım mı yoksa hiç uğraşmayım mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar bu ses gelme olayında herhangi bir şey yaptıran var mı? Sırf bu yüzden arabayı satmayı bile gündeme alacağım neredeyse ama ah içimdeki focus sevgisi var ya frenliyor beni. Birde araba sabahları harıltılı çalışıyor proğram atınca düzeliyormuş hiç yaptıran var mı? Ben buğün servisten randevu almıştım bir terslik çıktı gidemedim bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

iyi akşamlar buğün servise gittim gelen sesler ve proğram attırmak için. Öncelikle gelen sesleriçin servisteki arkadaş izolasyon yaptırmamı tavsiye etmedi arabanın sağını solunu söktürme dedi. Sensörlerin oradaki plastik parçaya tek taraflı bant koydular ses bi nebze kesildi,arka kapıdan ses geliyordu kapılardaki kilitleri gress yağ ile yağladı ses yok gibi... sabahları harıltılı çalışması için bir proğram vardı onuda otosan mail ile durdurmuş sıkıntı veriyormuş tekrar göndereceklermiş sonra gideceğim. Bu arada servisteki arkadaşlardan biri benzinli focusların aktarmalarında sıkıntılar yaşandığını bu yüzden ford un kafasının çok ağrıyacağını söyledi ne kadar doğru bilemiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O benzinli focus konusu biraz farklı.

Ford pistonları Mahle adında bir firmadan alıyor ve Mahle şu an üretimi yetiştiremiyor. Yetiştirememesinin nedeni ise Ştudgardtaki fabrikadan üretimi kaydırıyor olmaları. Dolayısı ile 1.6 benzinli focusun üretiminde de sıkıntı var şu an. Şubat öncesi teslimde yeni sipariş alamıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O benzinli focus konusu biraz farklı.

Ford pistonları Mahle adında bir firmadan alıyor ve Mahle şu an üretimi yetiştiremiyor. Yetiştirememesinin nedeni ise Ştudgardtaki fabrikadan üretimi kaydırıyor olmaları. Dolayısı ile 1.6 benzinli focusun üretiminde de sıkıntı var şu an. Şubat öncesi teslimde yeni sipariş alamıyorlar.

dediğiniz gibi satış danışmanı ile bir süre sohbet ettik benzinli focus yok dizel var dedi kaç müşteriye banada sıkıntı var fordun başı fena ağrıyacak dedi ne kadar doğru bilmiyorum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.