Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç Temizlik Ve Bakım Ürünlerimiz Burada

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Temizlik malzemesi günü oldu bugün biraz

admin aldıysa bir bildiği vardır diyerek çok detay araştırmadım 😄 ve açılışı şunlarla yaptım:

image.png.0b8434d2251f6bbf3b4aa2085f75137f.png

resmi siteden aldım bu arada: https://autoglymturkiye.com/

Kurulama havluları şuradan:

https://www.mikrofibermarket.com/

image.png.f68a989e85bb084cb1ecabc93d576bd0.png

İlk alışveriş 10% indirimiyle sanırsam 1143'e geldi.

Yaz sonuna doğru bi nasiol yağmur kaydırıcı alırım, zamanında araç içi için aldığım çakmaklıktan çalışan  black and decker süpürgenin performansına göre onu satıp şarjlı bir şeyler alma ihtimalim var.

Bir de yer halıları için ekstra bir şey alabilirim de bakalım bir bunları kullanayım düzenli devamını göreceğiz 😄 

Bu arada bu kova fiyatları ne böyle 500-600'e kova mı olur :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün ilk kez basit bir yıkama yaptım, su, bizim aldığımız aletle köpük sonra tekrar su tutarak. Aldığım bezlerle de kuruladım da.

Jantlar için net fırça gerekiyor, araba zaten temiz değilse eldivensiz sadece uzaktan güzel.

Bomboş yerde dayının biri fotoğraf çekiyor olmama rağmen gelip dibimde durdu nasıl bir psikolojik problemi vardı bilmiyorum, o yüzden ben gecenin köründe ya da sabah daha da erken giderim yıkamaya tahminen.

İç mekan genel temizleyici ve halı temizleyici almam lazım, bir de matkap ucuna takılan halıyı mundar etmeyecek bir şey de fena olmaz gibi.

Gidip paspas siparişi de vereyim çok geç olmadan 😅

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.