Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ayağı Gazdan Çekince Araba Çalışmayı Kesiyor

Muhammed Altuntepe

Soru

Arkadaşlar merhaba arabam 2011 model 1.6 comfort lpg'li sorunum ise 5. viteste düz yolda giderken kırmızı ışığı görüpte normal bi şekilde ayağımı gazdan çekip yavaşlamaya başladığımda araba motoru kapatıyor tekrar çalıştırıyorum sıkıntı olmuyor.motorun kendini kapatmasının sebebi ne olabilir.tüpten kaynaklanabilirmi acaba?bilen varsa yardımcı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

eski aracımla benimde başıma gelmişti ama sonradan farkettim ki frene bastıktan sonra debriyaja o kadar geç basmışım ki, araba rolanti devrinin altını zorlayınca stop etmiş.. iki kere yaptım bunu uzun yolda kırmızı ışığa yaklaşırken.. siz birde önce debriyaja sonra frene basın bakalım yine olacak mı?

normalde önce frene az basıldıktan sonra debriyaja basarız ya..

birde aracı sürekli benzinde çalıştırıp yine yapıyor mu diye deneyebilirsiniz, lpg kaynaklı olup olmadığını anlamak için..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

eski aracımla benimde başıma gelmişti ama sonradan farkettim ki frene bastıktan sonra debriyaja o kadar geç basmışım ki, araba rolanti devrinin altını zorlayınca stop etmiş.. iki kere yaptım bunu uzun yolda kırmızı ışığa yaklaşırken.. siz birde önce debriyaja sonra frene basın bakalım yine olacak mı?

normalde önce frene az basıldıktan sonra debriyaja basarız ya..

birde aracı sürekli benzinde çalıştırıp yine yapıyor mu diye deneyebilirsiniz, lpg kaynaklı olup olmadığını anlamak için..

Şu dediğinizi kolay kolay kimse yapmayacaktır. Yapıncada zaten geçte olsa farkına varacaktır, başka birşeye yormayacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.