Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mca Sorunlarım

Aziz Akın

Soru

Arkadaşlar merhaba yeni focusumda yaşadığım ufak tefek sorunlardan bahsetmek istiyorum daha önce sıfır araç almadım o yüzden servise  gitmeden önce danışmak istiyorum sorunlarımı garantiden onarım yaptırabilirmiyiz ? 

Aracım daha 400 KMDE 2 Haftalık.

Ben aracı galeriden sıfır olarak aldım fakat 2'ici sahibi ben oldum ruhsata göre sıkıntı  yaşarmıyım bu konuda ? (Filo halinde satın almış aldığım galeri araçları ) 

1) 2 ön sis ,arka sağ stop buhar yapıyor.

Eb6B3v.jpg

2) Arka cam cıtası yerinden çıkık yukarı kalkık duruyor altında ise çok boşluk olusuyor  ve dışarı dönük duruyor görsel olarakta göze batıyor.

lLrR5B.jpg

o28l4Q.jpg

3) Ön yolcu kapı içerisindeki kapı tutamacının plastik parçası aralıklı inenler bınenlerden sonra plastik aralanıyor her seferinde elimle itiyorum ama yinede oturmuyor dişlerine.

RX9Rmj.jpg

kALR4m.jpg

pj8VyL.jpg

4) Aracım TREND X Yagmur ve Far sen.  olmadıgından dikiz aynasının arkasındaki sensor yeri boş fakat oradaki cıplak plastik yapısı görünmekte acaba kapağı v.s yokmudur ? 

W6mZX8.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

O zaman Focus konusunda bende bir anormallik var. :)

Sizin focus dizel olduğundan belki çok km yapmış olabilirsiniz babamın arabası 100 binde benim sattım 29 bindeydi ama ben bu yeni focusların bazı yerlerinin alal acele yapıldığını düşünüyorum.

Aslında ben ayna kapağından değil, o tavan kaplamasından bahsediyorum, orada yine sensör için kaplamada bir kaç açık alan var.. Ama o bahsi geçen ayna kapağını ilk kez duydum..

Anladım bende aynı yerden bahsediyorum hatta iki tane kablo deliği var tavanın dibinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Sizin focus dizel olduğundan belki çok km yapmış olabilirsiniz babamın arabası 100 binde benim sattım 29 bindeydi ama ben bu yeni focusların bazı yerlerinin alal acele yapıldığını düşünüyorum.

Hangi arabaya binerseniz binin bunların hepsi insan hatası, ürün veya tasarım değil. Hatalar olur; yetkili servisler de bunun için var. :yeah:

Bu kadar büyütüp basit şeyleri genellemenin anlamı yok sürekli biri gelip bende yok bende var diyecek. Bu tür trim işlerini genellememekte fayda var model ne olursa olsun. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.